Політика на спортивних майданчиках

Обіцянки полтавських керівників звести у районах платформи для занять розвінчуються. В обласній раді обговорювали, хто встигає цьогоріч зробити для дітей тренувальні майданчики, а хто – ні.

Де найближчим часом з'являться спортивні майданчики зі штучним покриттям – обговорюють в обласній адміністрації під час засідання комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Утім, не все цьогоріч вдається відповідно до плану.

Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

- 5 претендентів не готували або не були готові до монтажу основ. Вони нам у документальній формі написали відмову з проханням перенести на наступний рік. Це ми вже будемо потім розглядати такі прохання.

Станом на 1 серпня мали б бути готові майданчики на 80%. Дехто не встигнув чи взагалі не почав зведення. Голова комісії з питань молодіжної політики говорить: як не намагалися, політичні амбіції все одно долучились до створення майданчиків.  

Олександр Алексюк, голова комісії з питань молодіжної політики Полтавської обласної ради

- Керівники рвали на собі сорочки, кричали: «Ми заради дітей життя віддамо!». От заради дітей принесла депутат гроші, майданчик – і не пішло. На жаль, Глобино у нас вибуває з резерву, і що буде на той рік (я сьогодні спілкувався) – не знають нічого, що буде далі. Отак ми робимо на дітей.

Зокрема, наразі з переліку запланованих «випали»: 23 училище в Полтаві, місто Карлівка, село Мартинівка в Карлівському районі, село Ковалівка Шишацького району. Хоча з останнім виникли непорозуміння.  Офіційного листа полтавські депутати отримали від голови Шишацької райдержадміністрації про те, що проект будівництва майданчику не буде реалізовано цьогоріч. І роботи обіцяють провести наступного року. Представники Шишаччини кажуть: все встигають і йдуть за графіком. 

Владислав Сафонов, голова Шишацької райради

- Районна рада зараз проводить сесію, виділяє кошти, роботи розпочаті, виготовлений проект. Скажіть, будь ласка, що це? Може, голова районної адміністрації не бачить коштів у районному бюджеті? Так це неправда. Я зараз приїду додому та буду розбиратись з цим. Зніміть, будь ласка, наш район.

- У нас є офіційний лист від райдержадміністрації.

- Але ж я - районна рада, я вам гарантую.

Депутати підтримали рішення залишити шишацький майданчик у списку активних. Утім, ще чимало роботи в районі мають провести за найближчі дні і прозвітувати перед сесією обласної ради. Там же і вирішать остаточно, чи завершать його цьогоріч.

Стрічка новин