Слідство за економічними злочинами "сім'ї Януковича" завершено

Слідство за економічними злочинами "сім'ї Януковича" завершено

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє про завершення слідства щодо фігурантів економічних злочинів екс-президента України (2010-2014) Віктора Януковича та його найближчого оточення.

"Ми завершили слідство стосовно всіх ключових фігурантів організованих злочинних угруповань Януковича щодо економічних справ. Суди майже за всіма вже надали дозвіл на заочний порядок судочинства. Залишається буквально ще одне прізвище пана Ставицького (екс-міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький - ІФ)", - сказав Ю.Луценко на спільному брифінгу з міністром юстиції Павлом Петренком у вівторок у Києві.

"Для повного комплекту ми почнемо діяти в судах за обвинуваченнями організованого злочинного угруповання Януковича в економічній частині", - зазначив генпрокурор.

Він також розповів, що справу про винних у розстрілах на Майдані вже передано до суду і 5 жовтня в столичному суді щодо нього пройде перше засідання. "Це те, чого очікувало суспільство всі ці роки. Це те, що мені поставили в парламенті при призначенні як завдання номер один. Наразі можу доповісти, що слідчі і прокурори виконали свою величезну, гігантську роботу і ми вважаємо, що готові до обвинувачення Януковича, Захарченка, Якименка та низки інших посадових осіб силових органів", - розповів Ю.Луценко.

Стрічка новин