Полтавська прем'єра від режисера з Грузії

Театр імені Гоголя потішив глядачів новою виставою «Жінки». Її постановкою займалася Цицино Кобіашвілі, знайома полтавській публіці за виставою «Ханума». Прем'єру у нашому місті відвідав і новий Повноважний і Надзвичайний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе.

Українські та грузинські прапори, на імпровізованій сцені один одного змінюють артисти у костюмах цих двох народів. З короваєм у руках Театр імені Гоголя зустрічає Надзвичайного і Повноважного Посла Грузії в Україні. 

Гела Думбадзе, Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні

- Я дуже радий, що дружні відносини між Україною та Грузією розвиваються у багатьох галузях. Культура – одна із найособливіших галузей. Ви знаєте, що Україну відвідує багато грузинських ансамблів, співаків, представників культури.

Сьогодні у театрі – важлива культурна подія, яка об'єднує український та грузинський народи, – прем'єра вистави «Жінки». На сцені образи у п'єсі втілюють артисти полтавського театру, а от автором цієї вистави стала режисер із Тбілісі Цицино Кобіашвілі.

Цицино Кобіашвілі, режисер-постановник вистави «Жінки»

- Це акторська робота, це акторська вистава. Було важко звичайно, дуже, і дівчатам було важко дуже, тому що вони все-таки звикли якісь монументальні вистави грати в театрі, а це такий жанр, що нікуди не подінешся, нічим не приховаєш. Шість оцих жінок, вони постійно на сцені.

«Жінки» – історія про шістьох подруг. Кожна – зі своїми слабкостями, проблемами, поглядами у житті. Вистава, говорить її режисер, про кожного з нас: вміння любити, співпереживати та по-справжньому дружити.

Цицино Кобіашвілі, режисер-постановник вистави «Жінки»

- І вірність, і любов, і підступність, і «болячки» їхні, розумієте – це все разом там, як у житті, як у житті точно.

Раніше Цицино Кобіашвілі у Полтаві займалася постановкою вистави «Ханума», яка вже багато років з великим успіхом йде на полтавській сцені.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Дуже активна в нас діаспора грузинська, і вони багато привносять у культурне життя Полтави, тому сьогодні і приїзд Посла, і ті вистави, які в результаті спільної співпраці нашого театру і Тбіліського театру з'являються на нашій сцені... Вони полюбилися, і я знаю, що на «Жінки» вже розкуплені всі квиточки.

Стрічка новин