Збірна України завоювала 14 медалей на "Іграх Нескорених"

Збірна України завоювала 14 медалей на "Іграх Нескорених"

Збірна України за підсумками "Ігор Нескорених", що завершилися в Канаді, завоювала 14 медалей - 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзових.

"Вчора наша збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених. І завершила просто фантастично вдало - 14 медалей (8 золотих, 4 срібла і 2 бронзи)! З огляду на те, що наша команда - одна з найменших - усього 15 чоловік основного складу, то хочеться вірити, що команда #InvictusGamesTeamUkraine переконала весь світ, наші військові - сильні духом і тілом і ніколи не піддаються ні ворогам, ні життєвим обставинам!", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці збірної в Фейсбук.

Найрезультативнішим спортсменом української збірної став Павло Будаєвскій - він завоював 4 золоті медалі в плаванні.

"Він перший в запливі 50m Freestyle, 50m Backstroke, 50m Breaststroke і на доріжці 100m Freestyle! ... 4 дистанції = 4 золота і це просто неймовірно!", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці збірної в Фейсбук.

"Ігри Нескорених" (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, засновані принцем Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов'язків.

Україна в 2017 році вперше отримала право взяти участь в "Іграх Нескорених", як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід під час виконання завдань в рамках АТО. Разом з Україною в цьому році в "Іграх Нескорених" також дебютує збірна Румунії.

15 українських спортсменів змагалися в таких видах спорту як атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе.

Стрічка новин