Правоохоронці вирушили на Схід

У Полтаві на плацу обласного управління поліції бійців батальйону особливого призначення проводжали рідні, колеги та священнослужителі. У місцях проведення АТО наступні кілька тижнів поліцейські стежитимуть за громадським порядком та працюватимуть на блокпостах.

Вони хутко укладають свої речі до багажного відділення, обіймаються з рідними та шикуються на плацу. Перед поїздкою у зону АТО більшість із цих бійців батальйону особливого призначення такий ритуал проводять вже не вперше. 

Валерій Листюхін, заступник командира батальйону «Полтава»

- Підрозділом поставили завдання – несення служби на блокпостах, патрулювання, охорона громадського порядку. На даний час там працюємо у звичайному режимі.

На Сході бійці змінять своїх колег, які протягом двох місяців не були вдома. Тут на Полтавщині їх завжди з нетерпінням чекають родини.

Валерій Листюхін, заступник командира батальйону «Полтава»

- Дружина і син залишилися вдома. Чекають, їм не звикати.

Настанови бійці отримали від заступника начальника Головного управління поліції в Полтавській області Сергія Чижа. Також перед далекою дорогою підтримали правоохоронців теплим словом та символічними подарунками учні першого ліцею. Святою водою поліцейських, які вирушають в зону АТО, окропив Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Владика побажав їм якнайшвидше повернутися додому з миром та без втрат.

Стрічка новин