У неділю вчителі України відзначатимуть своє професійне свято

Більш як п'ятитисячну армію освітян Полтави напередодні привітали у палаці дозвілля «Листопад». На вчителів та вихователів чекала розважальна програма, а ще – розіграш путівок до Львова, премії від міського голови, а сім щасливців цього дня отримали сертифікати на квартири.

13 тисяч дошкільнят та 28 тисяч учнів – всю цю армію у Полтаві виховують та навчають більше 5 тисяч освітян. Всі вони – на порозі свого професійного свята. І з ним охоче вітають один одного, бо самі вихователі та вчителі краще за інших знають, чого побажати своїм колегам. 

Віталій Зелюк, ректор ПОІППО ім.М.Остроградського

- Ніякі гаджети не зроблять освіту кращою без особистості вчителя, ніякі комп'ютери, планшети, будь-що, будь-яке обладнання, будь-яке середовище не зробить освіту якіснішою без особистості вчителя.

Валентина Дрозд, директор КЗ ПДЮТ

- Можливо, в такому швидкому темпі плине життя, що нам, можливо, не вистачає трішечки часу на відпочинок. Але все це можна надолужити разом з дітьми.

Віктор Явтушенко, директор НВК №16

- Ми працюємо із самим найдорожчим, що є в нашому суспільстві - з дітьми, тож в цій справі всім моїм колегам - всього найкращого, успіхів, натхнення, професіоналізму, любові до дітей.

Майже дві з половиною тисячі представників освітянської галузі зі сцени привітав і міський голова Олександр Мамай. Цього року, говорить, місто дійсно має пишатися здобутками, які покликані зробити нову українську школу ще кращою. Так на ремонти дошкільних на навчальних закладів витрачено в чотири рази більше коштів, ніж минулого року – майже 100 мільйонів гривень. У 30 школах і 32 дитячих садочках встановлені металопластикові вікна. А забезпечення вчителів квартирами у Полтаві кілька років б'є всі рекорди.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні ми вручимо 7 квартир. Хочу сказати, що за каденцію, за мою каденцію, за 7 років, працівники освіти це вже на сьогоднішній день отримають понад 60 квартир. Такого не було за часів всіх без виключення міських голів.

100 тисяч гривень цього року в місті виділили і на щорічні премії вчителям. Їх у розмірі від 500 до двох тисяч гривень отримали близько 100 чоловік. А ще 130 щасливців зі сцени мали можливість виграти путівку на двох до Львова.

Розважав цього вечора освітян полтавський гурт «Діти Фрістайла».

Стрічка новин