У Полтаві працівники поліції ліквідували наркопритон

Утримували його жінка і чоловік, які виготовляли тут «важкі» наркотики, а разом з ними проживали й інші наркозалежні. Серед останніх – мати з двома малолітніми дітьми.

Працівники поліції спільно із представниками громадськості встановили причетну до наркозлочинів пару та задокументували факт збуту наркосировини.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- 36-літня мешканка міста Полтави та 40-літній громадянин, який проживає спільно з нею у приватному будинку в місті Полтава, не тільки незаконно виготовляли та розповсюджують наркотичні речовини, а також надають своє житло для того, щоб наркозалежні особи там проживали, там здійснювали свій спільний з ними побут та приймали вказані важкі наркотики.

Затримали раніше судимих чоловіка та жінку під час чергового збуту опію ацетильованого. 

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Спільно з громадськими активістами було проведено санкціонований обшук у житловому приміщенні вказаних громадян. При проведенні санкціонованого обшуку було вилучено наркотичну речовину, більш ніж 30 літрів сировини, яка є основою для виготовлення важких наркотиків, макову соломку та інше.

Встановлено, що у тому ж будинку проживали ще четверо осіб, які вживали там наркотики. Серед них – наркозалежна жінка з двома малолітніми дітьми. На неї поліцейські склали адміністративний протокол про невиконання батьківських обов'язків.

36-річну жінку та 40-річного чоловіка затримали, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Відповідно до чинного законодавства, їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Стрічка новин