В аграрній академії стартувала Школа молодого підприємця

Це чотиримісячний проект, що складається із 20 занять: практичних та теоретичних. Студенти вивчатимуть основи підприємницької діяльності, а потім презентуватимуть власні бізнес-проекти. А для власників кращих ідей обіцяють знайти інвесторів.

Стати бізнесменом ще у виші. Дмитро Томенко навчається в Полтавській державній аграрній академії. Хлопець справно ходить на пари, а ще працює над власним бізнес-проектом.

Дмитро Томенко, студент ПДАА

- Є спеціальна платформа під назвою «Вело-драйв». Це швейцарська технологія. Вперше її впровадили в місті Цюрих. Ця платформа дозволяє велосипедисту під'їхати до спеціального віконця і, не встаючи з велосипеда, зробити замовлення.

«Ровер-драйв» – спеціальна платформа, де кожен може припаркувати свого залізного коня та випити кави. І в той же час, зробити внесок в розвиток велоінфраструктури.

Дмитро Томенко, студент ПДАА

- Головна ідея – зробити нашу Полтаву велорозвинутою, розвантажити міські дороги, зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Зробити наше місто більш екологічним.

Юні та амбітні! Вся ця молодь – студенти аграрної академії. Переважно останні курси. Кожен з них вже має підприємницькі ідеї. А от інструмент реалізації надають безпосередньо тут – в навчальному закладі.

Тетяна Бардіна, помічник ректора ПДАА

- В стінах ПДАА висококваліфіковані викладачі, які готові поділитися своїми знаннями, щоб навчити студентів, передати власні набуті знання для заснування власної справи та написання бізнес-планів.

«Заснування власної справи – від мрій до слави» – це чотиримісячний проект. Він складається з 20 занять: як практичних, так і теоретичних. Відкривають Школу молодого підприємця з інтерактивної зустрічі з підприємцем.

Євгенія Большакова, підприємець

- Ти повинен бути і директором, і бухгалтером, і звичайним працівником. Це досить важко. Та якщо не боятися складнощів, то все можна зробити.

Останнім етапом школи стане написання власних бізнес-проектів. У свою чергу, аграрна академія потурбується про пошук інвесторів для своїх студентів та майбутніх підприємців.

Павло Писаренко, перший проректор ПДАА

- Це буде постійно діюча школа. Будемо вчити студентів написанню бізнес-проектів, щоб вони у своїй подальшій діяльності могли розгорнути свою справу. Бо саме створення нових робочих місць є пріоритетом держави.

Вже у грудні відбудеться презентація бізнес-проектів студентів та підбиття попередніх підсумків.

Стрічка новин