У Горішніх Плавнях з'явився офіс олімпійського комітету України

У Горішніх Плавнях з'явився офіс олімпійського комітету України

28 вересня в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу по вулиці Добровольського у Горішніх Плавнях урочисто відкрили офіс відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Під час відкриття голова комісії НОК України у зв'язках з відділеннями Володимир Ковальов сказав, що відділення комітету відкриті у кожній області, але в Горішніх Плавнях створено єдине подібне відділення серед міст обласного підпорядкування, передає місцеве видання «Світанок Полтавщини».

«Решта міст можуть тільки позаздрити тому, що у вас така підтримка фізкультурно-оздоровчого руху з боку керівництва міста. Створюються спортмайданчики і відповідна інфраструктура для того, щоб городяни подавали приклад здорового способу життя», - підкреслив Володимир Ковальов.

За інформацією виконавчого директора відділення НОК в Горішніх Плавнях Миколи Шішлікова, до відкриття офісу у місто прийшла нагородна атрибутика на 50 тисяч гривень - це м'ячі, футболки, блокноти, кулькові ручки.

Щорічно відділення, яке функціонує вже шість років, спільно з відділами освіти, культури, спорту і туризму міськради, проводить близько 30 спортивно-масових заходів.

Стрічка новин