Одразу дві події у Полтаві, до яких долучились німецькі та швейцарські інвестори

У місті презентували результати дослідження мобільності населення та підписали Протокол про реалізацію Міської цільової Програми розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2017-20 рр.

З лютого по червень у Полтаві проводилося дослідження мобільності населення. Збирали дані за допомогою інноваційного інструменту – мобільного додатку modalyzer. 

Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

- Якраз завдячуючи цьому дослідженню, ми краще знаємо, як пересуваються люди Полтавою, тобто, який транспорт вони використовують, яка тривалість їх пересування, де вони сідають на цей транспорт, тобто, саме завдяки цьому дослідженню ми маємо цю інформацію.

Участь у дослідженні взяло близько 300 полтавців. А цього дня його результати представляють у комунальній організації «Інститут розвитку міста», зокрема, керівнику проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіасу Брандту. Гість певен: саме ця інформація, зібрана під час досліджень, є основою майбутнього Плану сталої мобільності міста. Для полтавців це вильється в практичну його сторону: як зробити громадський транспорт більш дружнім до міста і комфортним для його мешканців. Стосується це й індивідуального транспорту, включає потреби людей з обмеженими можливостями, пішоходів, велосипедистів. І все це, говорить директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко, – частина Стратегії розвитку транспортної інфраструктури і мобільності «Полтава-2030». 

Юрій Левченко, директор КО «Інститут розвитку міста»

- Це створення прозорих, нормальних, дієвих проектів, їх буде 5-6, які дійсно будуть розроблені, а саме головне – вони будуть виконані в місті Полтаві до 2030 року, це перше. А саме основне, що один із цих проектів буде реалізований в наступному році.

Цього ж дня керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт підписав з Полтавським міським головою Олександром Мамаєм Протокол про реалізацію Міської цільової Програми розвитку інформаційної системи містобудівного кадастру на 2017-20 рр. Мета програми – створити єдиний банк геопросторових даних міста та отримізувати процес прийняття управлінських рішень Полтавською міською радою при розробці та реалізації плану інтегрованого розвитку.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- На сьогоднішній день для того, щоб це зробити, потрібні певні кошти. І певні кошти - для впровадження технологій, тобто, це комп'ютеризація, це зйомка із супутника. І на сьогоднішній день ця компанія буде виділяти 20 тисяч євро, це на сьогоднішній день 600 тисяч, можливо, й більше, 600 тисяч гривень для того, щоб допомогти нашому місту це зробити.

Поліпшення системи кадастру дозволить отримувати більш надійну, прозору та сучасну інформацію. 

Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

- Що ми хочемо, так це – застосовувати нові технології, це не тільки подвійний вимір, який зараз застосовується в геокадастрі, ми хочемо до цього ще додати 3-D зображнення, і саме це зможе краще візуалізувати те, що ми робимо.

Полтава ж, у свою чергу, гарантує постійне функціонування Служби містобудівного кадастру та надання доступу до інформації зацікавлених в її отриманні служб.

Стрічка новин