Сільськогосподарські кооперативи будуть із молоковозами

Про їхнє придбання йшлося на засіданні комісії з питань аграрної політики. Також на зібранні депутати заслухали інформацію про стан виконання обласної програми розвитку лісового господарства.

На засідання аграрної комісії депутати винесли 9 питань порядку денного. Розпочали обговорення із внесення змін до Програми розвитку і підтримки аграрного комплексу Полтавщини до 2020 року. Серед того, що пропонує профільний Департамент, – створення умов для участі сільськогосподарських товаровиробників області у різнорівневих виставкових заходах, виділення коштів на придбання цистерн для перевезення молока тощо.

Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА

- Ми з вами обговорювали цю пропозицію на минулому засіданні комісії стосовно включення у фінансування кооперативів молоковозів, бо в цьому вже є нагальна необхідність. У нас окремі кооперативи молочні настільки розширили ореол, що вони потребують додаткового транспорту. Той молоковоз, що в них є, один не справляється.

Далі про свою цільову програму доповідають представники управління лісового господарства. Кажуть: на рівні держави повністю відсутня стратегія розвитку цієї галузі, не реалізуюється програма «Ліси України». В області із цим краще. З 2016 року діє програма «Ліси Полтавщини».

Юрій Рогожинський, нач. відділу Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

- Ця програма неухильно виконується. І я можу з гордістю сказати, що все, що заплановане по програмі, завдяки підтримці обласної ради ми в цьому році отримали 7 млн з обласного бюджету на природоохоронні заходи. Проведені всі необхідні тендерні процедури, всі ці гроші освоюються згідно з програмою.

Доповідач також зазначив, що на Полтавщині суттєво зменшився обсяг рубок. Це пов’язано із законодавчими обмеженнями в частині проведення санітарно-оздоровчих заходів в лісах та політикою обласного управління.

Стрічка новин