На вулицях Кременчука з’являться 200 енергозберігаючих світильників

На вулицях Кременчука з’являться 200 енергозберігаючих світильників

У Кременчуці освітлюватимуть вулиці енергозберігаючими приладами. 

За інформацією управління житлово-комунального господарства, на сьогоднішній день такі роботи проведені на вулицях:  Салганній, Деповській, Фурштатській, Репіна, Генерала Ірінєєва, Володимира Вернадського, Шишкіна, Портової, Європейській. Цього року також капітально відремонтовані мережі вуличного освітлення на провулках, Г.Сковороди, Столярному, тупику І – Деповському, тупику ІІ – Деповському, Марії Раскової, Арсенальному тощо, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради.

На освітлення у Кременчуці вже витратили понад 1 млн. гривень міських видатків.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що кошти міського бюджету Кременчука і надалі інвестуватимуться в розвиток комунального господарства, застосування в ньому нових енергозберігаючих технологій.

Зокрема, наразі на вулицях міста КП «Міськсвітло» встановлює сучасні енергозберігаючі прилади. Їх  робота зменшує затратну частину за використану електричну енергію мережами вуличного освітлення та вони є ефективними  в експлуатації.

За інформацією КП «Міськсвітло», окрім капітальних робіт на мережах вуличного освітлення на об’єктах ремонту освітлювачами встановлено до 200 енергозберігаючих світильників.

Стрічка новин