На Вороніна відновлять аптеку

Декілька років тому у селищі запрацював єдиний заклад, де можна було купити ліки. Люди були задоволені: не треба було їхати кілометри за елементарними препаратами, жити стало спокійніше, і вони не залежали від роботи громадського транспорту. Однак, аптеку на Вороніна закрили. І останні роки люди буквально виживали. Нині ж стало відомо: на жителів селища чекає приємне повернення. А крім того, найближчими місяцями порадують і полтавців, які живуть на інших околицях Полтави.

Вони не живуть, а буквально виживають. Полтавці з селища Вороніна найбільше бояться занедужати. Те, про що інші не думають, для них – справжня проблема.

Алла Давиденко, живе у с. Вороніна

- Дуже складно нам. Навіть щоб від головного болю щось купити, чи від застуди – то треба їхати до міста. А старістю не дуже поїдеш, ще й у повному автобусі.

Про аптеку вони і мріють, і благають. Люди кажуть: хоча б кіоск з елементарними лікарськими препаратами вже полегшить їм життя. 

Марія Рудь, живе у с.Вороніна

- Треба було підв'язуватись під міський автобус чи особистий транспорт, якщо він є. Якщо враховувати, що ми трошки на віддалі живемо від найближчої аптеки, а це на зупинці Богдана Хмельницького, то це певні складнощі, труднощі викликало. Якщо вона повернеться – я, наприклад, буду тільки рада.

Біда не тільки селища Вороніна, а й взагалі полтавських околиць. Адже аптеки важко знайти практично в кожому селищі під Полтавою.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Тут нема тих прибутків, нема тих достатків – і не відкривають. Але якраз завдання влади – знайти той компроміс між бізнесом і соціальними програмами. Щоб десь бізнес міг заробити, а десь і соціальні програми втілювати у життя. І в свій час була дуже гарна моя програма «Місто без околиць», згідно з якою майже в усіх околицях у нас були відкриті аптеки. У тому числі, і на Вороніна.

Коли Андрій Матковський пішов з посади міського голови, аптека на Вороніна закрилася. Зараз, розповідає голова найбільшої фракції у міській раді, знов узялися реалізовувати програму і відновлювати соціальні проекти. Адже людям потрібні не лише освітлені вулиці і транспортне сполучення. Так у цій аптеці вже напоготові для повноцінної роботи.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Вже підписані договори оренди. Вже є і керівник цієї аптеки, і люди, які будуть працювати. Тільки отримуємо отримання ліцензії, і вже з жовтня ця аптека відкриє свої двері, і вже не треба буде 20-30 хвилин чекати і кудись їхати.

Крім того, у цій аптеці полтавці зможуть і замовити потрібні ліки.

Утім, на цьому, запевняють у команді Андрія Матковського, зупинятися не збираються. І вже підписані угоди про появу інших закладів. Так з листопада аптеку відновлять по вулиці Ветеринарній, а на початку наступного року відкриють у Новобудові. Вже запрацював заклад у Рибцях.

Стрічка новин