У Полтаві нетвереза матір покинула у магазині 3-річного сина

У Полтаві нетвереза матір покинула у магазині 3-річного сина

Про випадок 26 вересня близько 20-ї години повідомила небайдужа громадянка.

У повідомленні йшлося про те, що у одному із магазинів, що на ринку «Боженка» у Полтаві  жінка у нетверезому стані залишила малолітню дитину та не повернулась за нею.

Патрульні прибули на місце події. Біля торгового закладу інспекторів зустріла заявниця. Жінка тримала за руку 3-річного легкоодягненого хлопчика.

Під час розмови із громадянкою стало зрозуміло, що дитина уже більше двох годин знаходиться без нагляду. За її словами, дитина була у супроводі матері, але остання залишила дитину в торговому закладі та пішла у невідомому напрямку. Також заявниця повідомила, що жінка перебувала в стані алкогольного сп'яніння, передає ГУ НП в Полтавській області.

Полісмени заспокоїли хлопчика, закутали його у свої речі та розпочали пошуки матері. 

Через деякий час матір вдалося знайти. Проте, дитину громадянці не віддали, так як жінка мала явні ознаки алкогольного сп'яніння. На неї патрульні винесли постанову за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей)

«Матір байдуже відреагувала на 3-річного сина, якого залишила без нагляду більше 3-х годин тому», ‒ розповіла патрульна Ірина Болюта.

Охоронці порядку знайшли адресу бабусі хлопчика та передали дитину їй. Вона розповіла, що знайденою малечою та його старшим братом опікується саме вона, так як її дочка має проблеми із алкоголем.

Стрічка новин