За шахрайство – 6 років за ґратами: чоловік із Запоріжжя ошукав 14 миргородців на 480 тисяч гривень

За шахрайство – 6 років за ґратами: чоловік із Запоріжжя ошукав 14 миргородців на 480 тисяч гривень

Миргородський міськрайонний суд до 6 років позбавив волі  29-річного жителя Запоріжжя, який ошукав 14 миргородців похилого віку, наймолодшій з яких було 62 роки, а найстаршому – 87.

Молодик діяв не один, а з чоловіком, який відбуває покарання на непідконтрольній українській владі території, передає прокуратура Полтавської області. 

«Спочатку потерпілим телефонував спільник і, представляючись працівником поліції, говорив, що їхні родичі потрапили в неприємні ситуації (скоїли ДТП, когось побили тощо), а щоб їх «залагодити» потрібні кошти. За грошима до людей приходив підсудний, потім перераховував їх на банківські картки, які називав спільник. За цю «роботу», особисті потреби, транспортні засоби він отримував від спільника від тисячі до півтори тисячі гривень», - розповіла подробиці прокурор відділу прокуратури Полтавської області Валентина Кармазина.

За її словами, суми, які віддавали люди, були неоднаковими і в різній валюті. Загалом потерпілим заподіяна матеріальна шкода на загальну суму майже 480 тис. грн.

За скоєне зловмисник засуджений за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України. Вирок суду 1-ї інстанції поки що не набув законної сили.

Стрічка новин