Тарас Антипович привезе до Полтави роман-антиутопію про кіберістот

Автор книги Тарас Антипович
Автор книги Тарас Антипович

Письменник родом з Полтави Тарас Антипович презентує у рідному місті роман-антиутопію про кіберістот.

30 вересня о 12:25 біля «Арт Платформи 11» письменник розповість про свій роман «Помирана».

Захід пройде у рамках інтелектуальної книжкової барахолки #Літерафест.

Останній роман Антиповича «Помирана» побачив світ минулого року.
Це антиутопія, яка розповідає про відокремлене від інших цивілізацій суспільство кіберістот. Роман носить алегоричний характер. Дійсність, описана у ньому, нагадує тимчасово окуповані території на Донбасі, Північну Корею, чи сучасну Росію.Хоча Антипович і не вказує час та географію подій.

«Помирана» отримала звання найкращої книги року за версією премії «ЛітАкцент року — 2016». Це її перша презентація у Полтаві. Захід відбудеться у рамках книжкової барахолки #Літерафест, організованої ТРЦ «Київ» та незалежним мистецьким об’єднанням «Magnum Opus». Література зона — одна з центральних на заході. Свої книги також презентують київський поет Павло Коробчук та полтавець Макаренко.

«Це початок літературного сезону. Тому для нас було важливо зібрати в одному місці багато сильних авторів. Впевнений, полтавці, які цікавляться книжками та мистецтвом в цілому, добре проведуть час,» — розповів один зі співорганізаторів заходу Денис Старостін.

Також полтавці зможуть придбати на барахолці книжки, вироби хенд-мейд, платівки, інші речі. Частина зібраних коштів, а за бажання продавців і всі, підуть фонду «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям.

До слова, Тарас Антипович — письменник з Полтави. Вищу освіту отримав у Львові, зараз проживає у Києві. Працював журналістом, був першим заступником головного редактора журналу «Сучасність». Антипович — автор п’яти книжок. Перша з них — «Мізерія» — у 2007 році стала найкращим прозовим дебютом за версією Всеукраїнського рейтингу «Книжка року». Наступні теж отримували схвальні відгуки від критиків.

Стрічка новин