На Половках відкрили оновлений ДЮК «Товариш»

Малеча мікрорайону Половки зможе розвиватися творчо в оновленому дитячо-юнацькому клубі «Товариш». Останній отримав просторе приміщення, свіжий ремонт та нові меблі. Відтепер, кажуть педагоги, клуб зможе прийняти до своїх лав майже в 4 рази більше дітей, ніж це було раніше.

Музика та дитячий сміх заповнює подвір'я по вулиці Велико-Тирнівській. Цього дня тут – справжнє свято. Відкривається оновлений дитячо-юнацький клуб «Товариш». Червону стрічку біля входу до клубу перерізає міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави зазначає: залучення дітей до гурткової роботи – пріоритет влади.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Найголовніша і моя мета, і мета депутатського корпусу, який брав активну участь у цій події, все-таки якомога більше забрати дітей з вулиці. Сьогодні це дитячо-юнацький клуб, завтра це – чергова спортивна школа, післязавтра це будуть якісь інші змагання, але найголовніше – зробити так, щоб діти постійно чимось займалися.

Раніше цей клуб розташовувався у сусідньому будинку. З переїздом отримав більшу площу, новий ремонт та велику кількість відвідувачів.

Вероніка Грушина, педагог-організатор ДЮК «Товариш»

- Це раніше була житлова забудова, перший поверх, дві малесенькі кімнати, були сусіди, які були не надто раді тому, що поруч є діти. Особливо, якщо це субота зранку (ми працюємо в суботу з 9 до 18), тому коли діти вранці приходили на заняття, це трошки заважало.

Нині тут є окремий вхід, а також пандус, аби арт-студії могли відвідувати діти з інвалідністю. Ремонт клубу обійшовся місту у 2 млн гривень. Його основна робота на сьогоднішній день, кажуть педагоги, охоплюватиме два основних напрямки: спортивний та прикладний.

Вероніка Грушина, педагог-організатор ДЮК «Товариш»

- У нас працює малювання, у нас працює також арт-студія паперопластики. Ми навчаємося складати орігамі, робити аплікації різноманітної складності, навчаємо крутити поробки із квілінгу. І також у нас працює арт-студія «Хенд-мейд або Зроблено власними ручками». Тут ми охоплюємо все, що не стосується паперової роботи. Ми ліпимо із солоного тіста, ми малюємо пластиліном, плетемо бісером, вишиваємо ізо-ниткою.

Альона живе у мікрорайоні Половки, і колись вже відвідувала гуртки Хенд-мейду у «Товариші». Нині улюблений клуб, каже дівчина, має зовсім інший вигляд.

Альона Миколаєнко, вихованка ДЮК «Товариш»

- До цього було приміщення дуже маленьке. І там практично нічого не було. А як я сюди зайшла, мені тут дуже сподобалося, вся обстановка, дуже багато вільного місця, і я з радістю сюди буду ходити.

Загалом, кажуть у клубі, оновлений ДЮК може охопити більше 300 дітей мікрорайону Половки.

Стрічка новин