СТОП-ВІЛ: у полтавських ПТУ готуватимуть студентів-тренерів щодо профілактики ВІЛ-інфекції

СТОП-ВІЛ: у полтавських ПТУ готуватимуть студентів-тренерів щодо профілактики ВІЛ-інфекції

Задля обговорення як посилити роль підлітків у сфері профілактики ВІЛ-інфекції БО «Світло надії» запросила представників професійно-технічних навчальних закладів та заступника головного лікаря Полтавського обласного центра профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом.

У ході роботи «Young Champion» запланували  підготовку менторів з числа педагогів та «юних тренерів», тобто самих учнів, які б надалі мали змогу провести профілактичні заходи у навчальних закладах міста Полтави, і таким чином збільшували кількість молоді в сфері профілактики ВІЛ/Сніду, передає БО «Світло надії» у соцмережі.

«Наша мета - підвищити рівень знань про ВІЛ-інфекцію серед учнів ПТНЗ міста Полтави. Ми будемо готувати 40 «юних тренерів» за методом «рівний-рівному». Адже саме так ми зможемо уникнути конфліктних ситуацій і досягнемо порозуміння між підлітками та викладачами. Також ми будемо готувати 20 педагогів, менторів, – для супроводу юних тренерів, які допомагатимуть учням у проходженні тесту на ВІЛ-інфекцію та інформаційних заходів», - розповів керівник Профілактичного громадського центру для підлітків «Lighthouse» Віктор Шилов.

За словами заступника головного лікаря Полтавського обласного центра профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом Катерини Михайлової, Полтава займає лідерське місце і є прикладом для наслідування іншим областям.

Учні ПНТУ будуть проінформовані з теми ВІЛ-інфекції та торгівлі людьми. Після чого вони зможуть пройти тестування на вірус імунодефіциту людини. Усі учні будуть під наглядом соціального працівника БО «Світло надії», ментора та кваліфікаційного психолога. У результаті виявлення позитивного ВІЛ-результату учень буде під супроводом психолога, який надаватиме постійну підтримку та допомогу в поетапному лікуванні: підтвердження результату тестом ІФА та постановкою на диспансерний облік.

Стрічка новин