Полтавські будинки різного підпорядкування продовжують готувати до осінньо-зимового періоду

У Київському районі міста для цього навіть створений спеціальний штаб. Крім комунального житла, до нового опалювального сезону тут готуються 227 відомчих будинків, 51 житловий кооператив та майже 10 об'єднань співвласників багатоповерхових будинків. Про це сьогодні на щотижневій апаратній нараді у міськвиконкомі доповів голова Київської районної ради Віктор Животенко.

Вісім днів залишилось до початку Національного Сорочинського ярмарку. Стартує він 14-го серпня, а офіційне відкриття призначене на 15-те - на нього завітають 40 дипломатичних делегацій з різних країн та Президент Віктор Ющенко, зазначила на зібранні заступник міського голови Тамара Плужник. Наразі триває погодження трансляції відкриття ярмарки з каналом УТ-1. У цьому році вартість участі в ярмарковому дійстві збільшилася на 100 гривень: для підприємств – до 350, приватних підприємців – до 250 гривень. Для гостей свята передбачені екскурсії Гоголівськими місцями, на журналістів чекає новозбудований прес-центр. Щодо традиційних шкільних базарів, то в цьому місяці їх в Полтаві працюватиме близько десятка: на Шевченка, по Жовтневій біля ЦУМу, на ринку «Левада», «Алмазний», а також, на прохання мешканців Київського району, по Маршала Бірюзова, доповіла Тамара Плужник.

Обговорили учасники зустрічі і підготовку до нового опалювального сезону Київського району міста. В районі для цього створений спеціальний штаб. Крім комунального житла, до нового опалювального сезону тут готують 227 відомчих будинків, 51 житловий кооператив та майже 10 об'єднань співвласників багатоповерхових будинків. ЖЕДи підприємств працюють стабільно – за винятком «Будівельника», зазначив голова Київської райради Віктор Животенко. Він обслуговує більше 40 житлових будинків, але коштів на ремонти не вистачає. Загалом початок нового опалювального сезону в районі буде не гіршим за попередній, підсумував Віктор Животенко.

Стрічка новин