Полісмени впіймали полтавця, який вирубував дуби у міському Дендропарку

Полісмени впіймали полтавця, який вирубував дуби у міському Дендропарку

У полтавському Дендропарку правоохоронці затримали 41-річного полтавця, який незаконно вирубував дуби. 

Про випадок повідомили мешканці селища Яківці. На місці події працівники відділення поліції № 1 Полтави застали зловмисника - чоловік саме зрізав п’ять дубів і готував їх до транспортування.

Перший випадок вирубки відбувся наприкінці серпня 2017 року, тоді одразу розпочали кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України – незаконна порубка лісу, передає ГУ НП в Полтавській області. 

«Завдяки тому, що зловмисника вдалось затримати на місці скоєння правопорушення, слідчі у найкоротший термін змогли провести усі необхідні слідчі дії та днями повідомили чоловікові про підозру у скоєнні злочину. Найближчим часом разом з прокуратурою ми закінчимо досудове розслідування та направимо матеріали до суду, щоб особа, яка нищить природу, понесла за це заслужене покарання,» - розповів заступник начальника відділення поліції № 1 міста Полтава Олег Кропивка. 

Відповідно до санкції частини 1 статті 246 Кримінального кодексу України чоловікові загрожує покарання у виді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Стрічка новин