Забивають палі: у Кобеляцькому районі реконструюють дорогу та кладуть "бетонку"

Забивають палі: у Кобеляцькому районі реконструюють дорогу та кладуть "бетонку"

На території Полтавської області триває реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. 

Передбачається реконструкція двох смуг та будівництво обхідних доріг з чотирма смугами. Це призведе до поліпшення транспортно-експлуатаційного стану дороги.

«Підтримання стану доріг за рахунок поточного та ямкового ремонтів, поверхневих обробок проводиться тут постійно. Але ці способи неефективні, оскільки конструкція дорожнього одягу недостатньо міцна, вичерпала свій технічний ресурс і тепер не витримує сучасних навантажень. Щороку руйнування покриття лише збільшуються, відтак необхідно збільшувати фінансування для підтримання цих доріг,» - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Будівництво окремих ділянок та реконструкція – найбільш доцільний варіант, який дозволить привести дорогу в належний експлуатаційний стан, передає Служба автодоріг у Полтавській області. 

Проект передбачає відновлення земляного полотна, влаштування дорожнього одягу відповідного типу, ремонту штучних споруд, організації дорожнього руху, побудувати три обходи, розв’язку у двох рівнях, шляхопровід через залізницю та мостовий перехід через річку Ворскла. В рамках державного інвестиційного проекту заплановано будівництво автошляху з цементобетону.

«Згідно наявної проектно-кошторисної документації, дорога буде проходити від Решетилівки до Дніпропетровської області. Нову дорогу заплановано побудувати протяжністю майже 80 кілометрів. Це буде одна з перших «бетонок» збудованих в Україні», - пояснює  Володимир Трояновський.

Підрядні організації Служби автомобільних доріг вже розпочали будівництво. Декілька днів вже забиваються залізобетонні палі на місці майбутньої розв’язки.

Строк реалізації проекту – 36 місяців.

Стрічка новин