Мешканці Левади – проти відкликання з міської ради депутата Дениса Поліщука

Їх підтримують не лише жителі цього мікрорайону, а й мешканці Алмазного та Половок, яким обранець допомагав вирішувати комунальні питання.

Двох депутатів – Дениса Поліщука та Сергія Луценка – колишні однопартійці хочуть відкликати з міської ради.

Денис Поліщук, депутат Полтавської міської ради

- Я вважаю, що це необґрунтована позиція політичної партії і її лідера Сергія Капліна. Жодної підстави до мого відкликання з лав депутата міської ради, я вважаю, що немає, немає апріорі. Бо кожну позицію по закону депутатів я виконував.

Зараз у місті проводиться збір підписів серед мешканців за позбавлення Поліщука та Луценка депутатського мандата. Проте багато полтавців не погоджуються долучатися до цієї акції. 

- Поліщука по якому округу обирали?

- На Леваді.

- А чому тут збирають підписи?

- Тому що ми обирали його в міську раду, а не в районну.

- Яке я маю право відкликати людину, якщо я не по тому округу?!

На Леваді депутата Поліщука, проти якого у наметах збирають підписи, підтримують.

Юрій Медеников, мешканець мікрорайону Левада

- Була одна Комуністична партія. Зараз народилося 130, і кожна говорить про дисципліну якусь. Нам вже набридло «одобрямс», «одобрямс». А тут виходить, він неугодний. Нам він дуже угодний, Поліщук.

Ольга Василівна, мешканка мікрорайону Левада

- Скільки я живу тут, на Леваді, скільки я голосувала, я ніколи не бачила депутатів у нашому дворі, на якихось зборах. Напевно, це – єдиний депутат за багато років, який почав спілкуватися з людьми. Нам дуже прикро, що такі люди йдуть через якихось політичних амбіцій і через те, що, можливо, він десь там не так висловлює позицію партії.

В інших куточках міста також Денис Поліщук знаходить прихильність мешканців. У мікрорайоні Алмазний люди кажуть: пам'ятають його добрі справи.

Олена Андросова, голова будинкового комітету «Єдність» (мікрорайон Алмазний)

- Ми вже більше року співпрацюємо разом. Не дивлячись на те, що Денис Поліщук – депутат не по нашому округу, а по Леваді, але на мої звернення від імені всього будинку жодного разу за цей термін він не відмовив. Здебільшого комунальні питання, тому що будинки старі. Це і ремонт, і благоустрій, багато дуже питань.

На Половках, кажуть мешканці, схожі проблеми так само вирішувалися завдяки втручанню депутата, якого хочуть відкликати.

Галина Єфременко, мешканка мікрорайону Половки

- Він допоміг нам дах зробити. Ми до нього весь час звертаємося. Я здаю в депутатську кімнату листи, якщо його немає, він мені телефонує по телефону і говорить: «Коли ви маєте годину, щоб піти в ЖЕД, піти в житлово-комунальне управління?». І він із мною ходить.

Сергій Луценко та Денис Поліщук отримали підтримку і від своїх однопартійців.

Ярослав Мартинюк, депутат Полтавської міської ради, вийшов із СДП

- Я категорично не підтримував відкликання депутатів Поліщука і Луценка, хоча з боку партійного керівництва на мене йшов певний тиск і певні погрози з боку вмотивованих депутатів наступних на захід замість Поліщука та Луценка. І також я вийшов на їхню підтримку, бо депутати дійсно працюють.

Зараз небайдужі полтавці ініціювали збір підписів проти відкликання депутатів. На сьогодні їх вже більше тисячі. Натомість, акцію у наметах від політичної партії Денис Поліщук закликає не підтримувати.

Стрічка новин