У районній лікарні відкрили нове поліклінічне відділення

Площа для амбулаторного прийому пацієнтів збільшилася майже на третину. У новобудові буде розташовуватися Центр матері та дитини з повним переліком передбачених приміщень.

Плюс 811 кв метрів до Центральної районної лікарні. Таку площу має добудова поліклінічного відділення. Її зведення розпочинали ще у 2006-ому. Потім роботи на деякий час зупинили. Рік тому проект отримав друге життя. У вересні 2017-ого вже відбувається урочисте відкриття нового корпусу поліклінічного відділення.

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРКЛ

- У новому корпусі на другому поверсі планується Центр матері та дитини, який на даний час обладнаний усім необхідним оснащенням. Можливо, без деякого укомплектування меблями. На першому поверсі – діагностичний центр, де буде знаходитися ендоскопічний кабінет, кабінет УЗД, клініко-діагностична лабораторія.

Оновлення та переоснащення корпусу стало можливим за рахунок районного бюджету. Необхідність нового приміщення для прийому пацієнтів, кажуть в районній раді, викликана збільшенням кількості людей, які звертаються до лікарів.

Михайло Кононенко, голова Полтавської районної ради

- Населення Полтавського району збільшується. У нас тут новобудови. Офіційно у нас 67 тисяч населення, але реально вже за 100 тисяч. І коли хто був тут о 8-9 годині у нашій районній лікарні, вони бачили, що тут неможливо навіть пройти.

Поки що кабінети порожні. Проте це, говорять в районній раді, не надовго. На сьогоднішній день вже виділені кошти на закупівлю необхідних меблів. У самих приміщеннях підрядні організації дотрималися принципу енергоефективності. На стелях – світлодіодні світильники, вікна відповідають усім стандартам енергозбереження, а система опалення у корпусі є такою, що дозволяє використовувати менше ресурсів.

Сергій Іващенко, генеральний підрядник будівництва

- Основна задача була – у процесі будівництва використовувати сучасні будівельні матеріали, якісні матеріали для того, щоб мали якісний кінцевий продукт, для того, щоб потім не потрібно було проводити ремонти.

У новому корпусі також передбачені технічні умови для створення інформаційної медичної системи: підключення до Інтернету, розгалужена «локальна мережа».

Стрічка новин