До кінця року у третій міській лікарні замінять більше сотні вікон

Кошти на їх встановлення виділила Полтавська міська рада. Нові енергозберігаючі конструкції, кажуть депутати, створять комфортні умови для перебування пацієнтів, а керівництву медзакладу дозволять заощаджувати на опаленні.

Третя міська лікарня розташовується у Подільському районі. Обслуговує понад 48 тисяч мешканців. Ще зовсім нещодавно усі полтавці знали її, як «залізничну».

Анатолій Рудич, головний лікар 3-ої МКЛ

- Останній косметичний ремонт в лікарні проводився у 84-ому році. В останній роки нічого не робилося через те, що проходила реорганізація на залізниці, відповідно, останнім часом увага на лікарню не зверталася.

Нині, коли медзаклад перейшов на баланс міста, тут почали проводити ремонтні роботи. Перш за все, лікарня отримала новенькі вікна. 

Анатолій Рудич, головний лікар 3-ої МКЛ

- Заміна вікон відбувається по всіх відділеннях, і в поліклініці також. По проектно-кошторисній документації в цьому році ми повинні замінити 122 вікна, замінено вже 64 вікна. І думаю, що в найближчі дні ці роботи закінчимо по встановленню вікон.

Те, що вже зроблено на цей момент, у лікарні оглядає депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить: металопластикові вікна, які встановлюють, будуть створювати комфортні умови для пацієнтів. У той же час буде економія енергоресурсів. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Дуже часто говорять, що не вистачає коштів на безкоштовні ліки, не вистачає грошей навіть на харчування хворих, і от саме енергозберігаючі технології дозволять нам зекономити гроші, і ці гроші будуть направлятися саме на ці цілі.

І не лише у третій лікарні, говорить Андрій Матковський, зараз тривають подібні роботи.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Зараз завдяки децентралізації в місті з'явилися гроші, і вже в цьому році більшістю депутатів виділено 17 млн гривень на реконструкцію наших лікарень. В усіх лікарнях проводяться не просто ремонтні роботи, а замінюється опалення, замінюються вікна, енергозберігаючі технології використовуються, і на 18 млн в цьому році закуповується сучасне обладнання.

Наступного року цю міську програму обіцяють продовжити.

Стрічка новин