Партія «ОСНОВА» презентувала у Полтаві своє бачення збалансованого розвитку України

До нашого міста завітав ідеолог і засновник цієї політичної сили, народний депутат України Сергій Тарута разом зі своїми однодумцями. В ході візиту вони відвідали низку полтавських підприємств та зустрілися із бізнес-спільнотою міста.

Свою робочу поїздку до Полтави народний депутат України Сергій Тарута розпочав із відвідин Тепловозоремонтного заводу. На підприємстві, яке зараз переживає не найкращі часи, політик зі своїми колегами з партії «ОСНОВА» оглянув модернізовані зразки локомотивів.

Андрій Ніколаєнко, голова партії «ОСНОВА»

- Без модернізації саме тепловозу, тягової складової немає майбутнього у залізниці. В Україні надзвичайно розвинута залізниця, і вона потребує тяги. Зараз ваш завод може стати локомотивом не лише залізниці, а взагалі локомотивом розвитку Полтавщини, але для цього керівництво держави має прийняти те, що воно має зробити – дати стратегію і показати орієнтири.

Візію того, в якому напрямку має рухатися країна, представники партії «ОСНОВА» презентували вже на зустрічі з полтавськими підприємцями. Над доктриною збалансованого розвитку «Україна-2030», говорять, працювали кращі науковці та представники бізнес-спільноти нашої держави. 

Сергій Тарута, народний депутат України, засновник партії «ОСНОВА»

- Ми взяли базис, яка наша є країна, як змінюється світ, як ми змінюємося, де наше місце, де наші сильні сторони, а де у нас проблеми, як зробити так, щоб країна була в 30-ці найрозвинутіших країн світу, як нам зробити так, щоб людина була найголовнішою цінністю.

Індустріалізація та інновації – секрет розвитку будь-якої держави, кажуть у партії «ОСНОВА». Серед головних положень візії – створення нових робочих місць, попередження трудової міграції українців закордон тощо.

Андрій Ніколаєнко, голова партії «ОСНОВА»

- Я як бізнесмен вважаю, що, маючи гарний бізнес-план, також важливо мати правильну команду людей, яка могла б його зреалізувати. І людей, об'єднаних не навколо симпатій до тієї чи іншої особистості, а симпатій до цінностей, цілей і ідеології.

Партію «ОСНОВА» її представники називають молодою політичною силою, до складу якої увійшли люди різних професій. Вони мають амбітну мету – реалізувати на практиці доктрину економічного розвитку України.

Стрічка новин