У Полтаві пройшов відкритий Кубок області «Полтавськая Битва – 2017»

Спортивне змагання, яке стало брендом і візитівкою міста, відбулося під патронатом міського голови Олександра Мамая і зібрало більше 450 учасників з різних міст та областей.

Змагання такого рівня проходять двічі на рік: у вересні і лютому. Раз на рік проводять чемпіонат області, другий раз – Кубок області. Цього разу брендове спортивне свято «Полтавська битва» зібрало більше 450 учасників з усієї України і пройшло за підтримки мера Олександра Мамая. Міський голова говорить: коли йдеться про розвиток саме дитячого спорту, вартість питання не має значення.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я кожного разу все більше і більше маю переконання, що із дитини зробити людину може тільки спорт. А сьогодні кіокушин-карате - це, мабуть, той спорт, який робить справжнього чоловіка. І я впевнений, що в цих дітей, саме хто займається кіокушин-карате, в них попереду - дуже гарне майбутнє, тому що вони з самого дитинства мають уже певні загартування.

Цей турнір проходить перед чемпіонатом Європи, який відбудеться у Польші. Туди 15 жовтня представляти Україну поїдуть і ті, хто цього дня виступає на «Полтавській битві». Тому завдання учасників – показати себе по-максимуму.

Олександр Костенко, президент Полтавської обласної федерації кіокушин-карате

- Ви знаєте, кожна дитина, не дивлячись на свій юний вік, а також спортсмени постарше, вони цей турнір розцінюють як великий старт перед майбутнім сезоном, тому що влітку змагань як таких немає, всі на канікулах, відпочивають, проходять спортивні табори, підготовка до чемпіонатів, і цей турнір як старт, він дуже важливий.

Вікова категорія учасників – від 8 років. Обмежень по віку немає, виступають тут і ветерани – чоловіки, яким більше 35 років та які не хочуть залишати активний спорт. 

Ігор Петраш, почесний президент Полтавської обласної федерації кіокушин-карате

- Дітей рік від року стає все більше. Ми дуже цьому раді. Це дуже важливі змагання. Насамперед тому, що це є уже бренд - «Полтавська битва».

На цьому змаганні переможців визначали і в особистому, і в командному заліку. Кожен у своїй категорії змагався персонально та отримував нагороду. Команда, яка за результатами набрала більше всього очків, також отримала призове місце.

Стрічка новин