10 звернень за місяць: фермери області звертаються за захистом від рейдерів

10 звернень за місяць: фермери області звертаються за захистом від рейдерів

За період діяльності у Полтавській області оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів на розгляд комісії надійшло 10 звернень.

Такий звіт оприлюднив під час наради начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, заступник голови штабу Олег Тимченко.

Члени комісії заслухали доповідь начальника ГУ Держгеокадастру у Полтавській області Вадима Чувпила щодо попередніх результатів перевірок, які були проведені за фактами звернень голови СВК «Токарі» та директора ВТП «Бізнесконтакт» про самовільне захоплення земельних ділянок. За результатом спільної роботи оперативного штабу та представників підприємств, знайшли шляхи мирного врегулювання конфлікту, передає прес-служба Полтавської ОДА.

Під час засідання також заслухали інформацію щодо ситуації, яка склалась на ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».

Встановлено, що дане питання не входить до компетенції оперативного штабу, оскільки наразі воно вирішується в судах.

Разом з тим, під час засідання оперативного штабу, заступник начальника ГУ Національної поліції у Полтавській області, підполковник поліції Денис Захарченко поінформував присутніх про гарячі точки, які можуть виникнути в районах області, і які в подальшому можуть набути характеру рейдерства. Тож, оперативним штабом вирішено вести роботу, спрямовану на попередження виникнення силових конфліктів та рейдерства, шляхом співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування та налагодження діалогу з конфліктними сторонами. Наразі на телефони «гарячих ліній» оперативного штабу надійшло 11 дзвінків.

«На сьогодні здійснено 17 виїздів мобільних точок, зокрема у Карлівку, Кременчук, Диканьку, Горішні Плавні, Глобине, Машівку, Чутове, Кобеляки, Лохвицю, Козельщину, Оржицю, Шишаки, Гадяч, Котельву та Семнівку. При виїзді мобільних точок на особистий прийом звернулись 33 особи, яким надали юридичні консультації,» - сказав Олег Тимченко.

Найбільш поширені питання, що виникали під час роботи мобільних точок стосувалися подвійної реєстрації права оренди земельних ділянок, оформлення спадщини та щодо невитребуваних паїв.

Стрічка новин