Неочікуваний подарунок – до Дня міста

Мешканці Авіамістечка, які живуть по вулиці Петра Юрченка, 24, в переддень 23 вересня отримали відремонтований дитячий майданчик. Говорять: про те, що він буде, навіть не чули, але діти давно мріяли про нові качелі.

Будинку по вулиці Петра Юрченка – 40 років. П'ятиповерхівка – не нова, так само, як і проблеми, які вона має.

Майя Матвєєва, депутат Полтавської міської ради

- Багато років тому мешканці своїми силами намагалися зробити качельки, лавки, маленькі пісочниці, але все це було зроблено колись своїми руками у минулому. І ось 9 років тому вперше тут був побудований чудовий майданчик. Це був перший майданчик, зведений у нашому військовому містечку. І от 9 років простояв цей дитячий майданчик, кілька поколінь дітей виросло на ній. І за 9 років, звичайно, майданчик наш зносився.

Цей майданчик 9 років тому встановив нині депутат міської ради Андрій Матковський, а на той час – міський голова.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Взагалі за той час, коли я працював міським головою, в нашому місті було побудовано більше 200 дитячих майданчиків. І цей майданчик, до речі, дуже добре служив людям, дітям, і мені дуже приємно, що зараз до Дня міста ми маємо можливість відремонтований майданчик знову презентувати людям.

Андрій Коваленко, мешканець Авіамістечка

- Мені дуже сподобався цей майданчик. Коли я приїхав сюди, то я побачив, що цей майданчик, він змінився. Я бачив раніше його дуже млявим, поломаним. Я коли приїхав, я побачив його таким прекрасним.

- З'явилися нові качелі, це добре, і красивий майданчик.

- А ще класно, що деякі дуже яскраво навіть розфарбовані. Буде гарний настрій.

Олена Москаленко, мешканка Авіамістечка

- Дуже здивувались. Я якось не чула, що будуть замінювати майданчик. Я дуже задоволена, і дитина - в тому числі. І вчора ввечері - хочу на майданчик, і зранку, тільки прокинувся, зразу говорить - хочу на майданчик новий. Спасибі велике, дуже ми задоволені.

Всього в Авіамістечку – 4 дитячих майданчика. Не тільки цей, по Петра Юрченка, 24, а й всі інші майданчики Полтави, які сьогодні потребують ремонту, до кінця року відремонтують, пообіцяв Андрій Матковський. Гроші на це заклали ще на початку травня, але певні бюрократичні процедури, тендери, конкурси, говорить депутат, затягнули цей процес. Утім, справа зрушила, і цей майданчик в Авіамістечку – вже третій відремонтований. До зими своєї черги, певен Андрій Матковський, дочекаються всі дитячі майданчики в Полтаві. Міська влада на це виділила 1 млн. 700 тисяч гривень.

Стрічка новин