У технічному університеті з'явився українсько-американський центр

У ньому студенти зможуть не лише вивчати історію та культуру Сполучених Штатів, а й поліпшувати свої знання з англійської мови. Відкривали новий центр в університеті у присутності американської делегації.

Іноземні країни стають ближчими у Полтавському національному технічному університеті ім.Юрія Кондратюка. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Одним із головних завдань діяльності Полтавського національного технічного університету є стратегія розвитку в напрямку розвитку міжнародного співробітництва. І вже стало доброю традицією в рамках оновлення матеріально-технічної бази відкривати нові культурні центри.

Цього дня у виші символічну стрічку перерізають на вході до нового українсько-американського культурного центру. Всередині - новий ремонт, меблі, навчальні матеріали. Тут, кажуть учасники церемонії відкриття, студентів знайомитимуть із історією та культурою американського народу.

Ентоні Коліха, директор офісу Управління глобальними освітніми програмами (Державний департамент США)

- Такі центри, як цей, дають можливість окремим людям ставати дипломатами. І немає кращого способу зробити цей світ мирним, ніж дипломатія такого роду. Тому я вітаю всіх вас, університет з відкриттям такого центру.

На базі центру студенти також зможуть практикуватися в англійській мові та поглиблювати свої знання з неї.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Відсьогодні саме тут і наші студенти, які є громадянами України, і студенти будь-якої іншої країни можуть відчути тут частинку Америки.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- В цьому центрі, безумовно, будуть створені усі умови для вивчення і культури, і в першу чергу – для вивчення англійської і специфічної американської мови нашими студентами Полтавського національного технічного університету. В університеті здійснюється підготовка за напрямом «Філологія», і якраз цей центр буде сприяти забезпеченню якісної підготовки наших студентів, в першу чергу – з вивчення англійської мови.

На сьогоднішній день Полтавський національний технічний університет має 4 культурно-просвітницьких центри різних країн.

Стрічка новин