Юні полтавці прославляють місто на міжнародних конкурсах

Не одну, а одразу чотири нагороди привезли «Полтавські балаболки» з Болгарії

Сергію Козубенку – 16 років, цього літа він разом зі своїми друзями із Зразкового художнього колективу «Полтавські балаболки» брав участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі «Зірка», що проходив у місті Обзор, в Болгарії. 

Саме тут юні полтавці продемонстрували не лише свою майстерність у спільному виступі, але й показали все, на що здатні в індивідуальних номерах.

Сергій Козубенко, вихованець Зразкового театру масових видовищ «Полтавські балаболки»

- На індивідуальному я показував твір Михайла Зощенка «Собака». Мені сподобалось, я взагалі дуже люблю виступати.

Окрім Сергія Козубенка, в індивідуальних виступах Полтаву представили Сергій Єлізаров та Катерина Ханко. Кожен з них виборов перше місце у своїй віковій категорії в номінації «художнє слово». 

Глядачі та журі, говорять учасники, були у захваті від театралів. З собою полтавці взяли не тільки нагороди за театральне соло, але й гран-прі за спільний виступ.

Світлана Долженко, керівник Зразкового театру масових видовищ «Полтавські балаболки»

- Ми вибрали дві мініатюри, вони пластичні, там майже немає слів. Одна – це «Серце», про сьогодення та людську байдужість, і про те, як потрібно розбудити людське серце. А інша – «Музей казкових персонажів».

Не лише майстерність в акторській грі мала великий вплив на результат конкурсу. Також журі звертало увагу на активність дітей поза змаганням, на їх участь у квестах від організаторів, на репетиціях та під час спільних ознайомчих поїздок Болгарією. Під час фестивалю діти прявили себе не тільки як талановиті театрали, але і як всебічно розвинуті особистості.

Сергій Єлізаров, вихованець Зразкового театру масових видовищ «Полтавські балаболки»

- Наш колектив дуже багато тренувався перед тим, як вийти на такий високий рівень, як поїхати у Болгарію та виступити у місті Обзор. Ми всі дуже хвилювалися перед самим конкурсом, але після виступу напруга трохи спала. Ми дізналися, що будем виступати на гала-концерті.

Гала-концерт фестивалю-конкурсу «Зірка» проходив 24 серпня. Колектив зі сцени привітав Україну із Днем Незалежності та ще раз продемонстрував свій переможний виступ.

Стрічка новин