Поліція затримала осіб, які до смерті забили миргородського депутата

Поліція спільно з СБУ та Прокуратурою Полтавщини затримали трьох осіб, підозрюваних у розбійному нападі та спричиненні тяжких тілесних ушкоджень депутатові Миргородської міської ради, що призвели до його смерті. Серед фігурантів – один з депутатів цієї ж міськради.

Подія сталася ще 12 вересня. Троє чоловіків, серед яких – депутат Миргородської міської ради, влаштували засідку для колеги останнього, 29-річного Олега Супруненка.

Андрій Жилін, начальник управління прокуратури в Полтавській області

- Дана особа, депутат Миргородської міської ради, спільно з іншими особами організував їх та групою напав на депутата, влаштувавши йому засідку, коли той повертався додому з роботи, після чого заволоділи його особистими речами, якими в подальшому розпорядилися на власний розсуд.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники били потерпілого не лише руками та ногами, а й металевими бітами. Від отриманих травм чоловік невдовзі помер у лікарні.  

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Вказаний чоловік знаходився непритомним, його було доставлено до лікарні, на ньому малися численні рани від побиття його якимись тупими предметами. Відразу були розпочаті першочергові слідчо-оперативні заходи спільно з прокуратурою Полтавської області та Службою безпеки України.

Як повідомляє заступник начальника поліції Полтавщини Руслан Бірюков, розшукові заходи, проведені оперативниками, дали свої результати, і правоохоронцям вдалося встановити всю групу. Дехто одразу зізнався у скоєному. 

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Було встановлено, що майже мало місце інсценування розбійного нападу, це була помста на грунті комерційних відносин. В теперішній час вказані фігуранти затримані, доставлені до суду, і судом обрано їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Учасникам групи повідомлено про підозру у скоєнні розбою, вчиненого групою за попередньою змовою, та нанесення умисно тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. На даний час поліція перевіряє інформацію щодо причетності до злочину інших осіб.

Стрічка новин