На Лубенщині затримали чоловіка, який без причини втік від служби в АТО

На Лубенщині затримали чоловіка, який без причини втік від служби в АТО

20 вересня 2017 року оперативники Лубенського відділу поліції затримали 42-річного жителя міста Лубен, який перебуває у розшуку за вчинення кримінального правопорушення - самовільно залишив службу в АТО.

З’ясувалося, що із серпня 2014 року сержант Шагаєв І.Г. на той час уже військовослужбовець відповідно до наказу командира військової частини – польової пошти, був залучений до складу сил та засобів для участі в АТО на території Донецької та Луганської областей з метою виконання службових завдань, передає Лубенський відділ поліції у соцмережі. 

Чоловік, діючи всупереч інтересам служби та Статутам Збройних Сил України, без поважних причин та за відсутності дозволу відповідного командування військової частини залишив розташування військової частини, службові обов’язки не виконував, про наявність поважних причин не доповів, жодних заходів для повернення в розташування військової частини не вжив, про своє місце знаходження до правоохоронних органів не повідомив та проводив час на власний розсуд.

У зв’язку з цим слідчі військової прокуратури Луганського гарнізону відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 407 КК України ,а також внесли клопотання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підозрюваного поліцейські Лубенщини затримали та доставили відповідно до вимог чинного законодавства до військової прокуратури Луганського гарнізону для вирішення справи у судовому порядку.

Стрічка новин