ВВП України зростає шість кварталів поспіль - Порошенко

ВВП України зростає шість кварталів поспіль - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що економіка України росте вже шість кварталів поспіль, а керівники підприємств, згідно з опитуваннями Національного банку України, фіксують зростання оптимістичних очікувань щодо розвитку макроекономічної ситуації.

"ВВП зростає вже шість кварталів поспіль після чотирнадцяти кварталів падіння. Упевненості в тому, що економісти не помиляються в позитивних прогнозах, додають і ті сигнали, які ми отримуємо з бізнес-середовища. Опитування керівників підприємств, які щоквартально проводить Національний банк, фіксують зростання оптимістичних очікувань - як з розвитку макроекономічної ситуації, так і щодо фінансового стану самих підприємств", - сказав П.Порошенко у своєму відеозверненні на відкритті Українського фінансового форуму в Одесі в четвер.

За словами президента, жорсткі антикризові кроки, макрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження, дерегулювання, антикорупційні заходи, відкриття нових зовнішніх ринків, зокрема завдяки Угоді про асоціацію, поглибленій та всеосяжній зоні вільної торгівлі з Євросоюзом - "усе це розчистило шлях до відновлення економіки України".

Президент нагадав, що, згідно з дослідженням Європейської бізнес-асоціації, індекс інвестиційної привабливості України залишив негативну площину і став найвищим за шість років, включаючи довоєнні.

"Опитані цієї ж асоціації підприємства планують у наступному році розширення виробництва, збільшення зарплат і створення нових робочих місць", - сказав П.Порошенко.

Стрічка новин