Пожежа та евакуація школярів: у Полтавському НВК №16 вчили дітей рятуватися від вогню

Пожежа та евакуація школярів: у Полтавському НВК №16 вчили дітей рятуватися від вогню

 20 вересня на території Полтавського навчально-виховного комплексу №16 рятувальники провели тактико-спеціальні навчання.

Вогнеборці вчили школярів організовувати гасіння пожежі та проводити рятувальні роботи.

Згідно тактичного задуму, охоронець навчального закладу помічає дим у вікні одного із учбових класів на 3-му поверсі. Адміністрація школи викликає рятувальників та проводить евакуацію.

Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горять оздоблювальні матеріали на площі 60 кв. м. Рятувальники проводять оперативне розгортання і приступають до розвідки, евакуації умовних постраждалих та гасіння пожежі. За допомогою автодрабини бійці ДСНС врятували 2 умовних постраждалих з вікна на 3-му поверсі, передає ГУ ДСНС в Полтавській області. 

Завдяки злагодженим та професійним діям особового складу Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області, 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин умовну пожежу швидко локалізували та ліквідували. 

Після практичних відпрацювань керівник навчань провів аналіз та дав оцінку роботи кожного підрозділу та учаснику тренувань. Загалом у навчаннях брали участь 20 чоловік особового складу ДСНС та 4 одиниці техніки.

Стрічка новин