В національній поліції Полтавщини – новий керівник

У середу до Полтави його приїхали представляти очільники українського СБУ, Нацполіції та заступник Міністра МВС. Вони кажуть: ротації керівного складу зараз відбуваються по всій Україні і триватимуть.

Представляти нового очільника Національної поліції Полтавщини приїхали високі столичні посадовці: перший заступник Міністра внутрішніх справ, голова СБУ та очільник Нацполіції України.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України

- Сьогодні я підписав наказ щодо перепризначення. А точніше, призначення. Начальником Головного управління Національної поліції у Харківській області Беха Олега Володимировича. Через годину ми його будем представляти в місті Харкові. Враховуючи таке рішення, начальником Головного управління Національної поліції Полтавської області ми призначили Замахіна Андрія Леонідовича. 

Олег Бех починав роботу правоохоронця слідчим. До Полтавщини був призначений у листопаді два роки тому. До цього очолював УБОЗи в трьох областях. Тепер йде на підвищення.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України

- Бех достатньо кваліфіковано показав себе як керівник Головного управління, і тому було прийнято рішення буть призначеним йому в Харківську область. Чому? Керівник Харківської області, в свою чергу, цим же наказом сьогодні призначений на підвищення в апарат Національної поліції керівником департаменту.

По черзі керівники різних відомств висловлюють вдячність за роботу. Очільники правоохоронців обіцяють: кадрові рішення будуть не останні в цьому році. Заміну, чи ротацію, керівного складу Нацполіції пояснюють просто.

Сергій Яровий, перший заступник Міністра внутрішніх справ України

- Мета одна – це повністю особовий склад, керівники, хто не був в зоні проведення АТО, повинні там бути.

Олег Бех у прощальному слові дякує колегам, завіряє, що нічого не зміниться, адже обов'язки виконуватимуть правоохоронці і далі. Та згадує, над чим працювали. 

Олег Бех, екс-очільник ГУ НП Полтавщини

- Дуже багато зробили, ми пройшли атестацію. Ми розпочали участь у реформі. З багатьма із вас у мене були теплі, прямі довірені стосунки.

Надають слово і новопризначеному голові поліції області. Крім побажань, про нього говорять тільки, що місцевий.

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Поліція Полтавщини з честю буде і надалі виконувати покладені на неї завдання. Нашим головним завданням є служіння суспільству, дотримання прав і свобод людини, підтриманні публічної безпеки та порядку на території області. Хочу вас завірити, що та робота, яка починалась і велась Олегом Володимировичем, ми будемо продовжувати.

Андрій Замахін народився в Лубнах. На два роки молодший за попередника – має 39 років. Службу в органах почав у 2004 з посади дільничного інспектора. Далі працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів, очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління. Із серпня 2017 був заступником Олега Беха.

Стрічка новин