Унікальну виставку світлин ізраїльських фотографів презентували у Галереї мистецтв

Її особливість – у техніці, в якій виконані роботи. Світлини розповідають про столицю Ізраїлю, демонструють її історію та сучасність. Виставку влаштував Ізраїльський культурний центр у Харкові при Посольстві Держави Ізраїль в Україні.

Частинка Єрусалиму у Полтаві. Затишні вулички, архітектура, люди – на цих світлинах столиця Ізраїлю постає у всій красі. Фотовиставку до нашого міста привезли представники Ізраїльського культурного центру в Харкові за підтримки Посольства цієї держави в Україні.

Аліса Лідерман, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні

- Ця виставка була створена на честь Дня Незалежності Ізраїлю. У цьому році – 69-ий рік Незалежності Держави Ізраїль. І кожен рік в Ізраїлі присвячується іншій темі. У цьому році тема була місто Єрусалим, і тому виставка – за тематикою столиці.

Виставка має назву «Єрусалим. Молодість Вічного Міста». Її головна особливість не лише у змістовому наповненні фотографій, а й у матеріалі, з яких вони створені.

Олена Никифоренко, ініціатор проведення виставки у Полтаві

- Унікальність цієї виставки в тому, що світлини виконані в сучасній техніці – це друк на спеціальному папері, схожому на фольгу. Тому така чарівна підсвітка, така чарівна якість, незвична для пересічного глядача.

Роботи ізраїльських фотографів експонують у Галереї мистецтв. У цій залі, кажуть організатори виставки, за рахунок простору та світла вони виглядають ще більш яскравіше та величніше. 

Ольга Курчакова, директор Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Виставка, яка сьогодні презентується в залі, це виставка, зроблена тими фотографами, які не так давно переїхали жити до Ізраїлю. І у своїх враженнях, які вони висловлюють про свою виставку, вони всі говорять, що це – величезне щастя, що вони змогли доторкнутися до цієї землі, до цього міста, але сприямають вони це місто як абсолютно юне, сучасне, молоде.

Єрусалим крізь призму фотокамер припав до душі відвідувачам виставки.

Інна Лосєва, голова творчого товариства «Художник»

- Прекрасне місто. Моя мрія – побувати в Ізраїлі. По-перше, це дуже давня культура. Я вклоняюся перед цим народом, який за стільки років зберіг свою культуру. Я вклоняюся.

Красу стародавнього міста у світлинах в Галереї мистецтв полтавці зможуть побачити протягом двох тижнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію