Депутат Миргородської міськради і 2 спільника: прокуратура назвала підозрюваних у вбивстві Супруненка

Джерело: Закарпаття онлайн

Прокуратура встановила групу осіб, які підозрюються в розбійному нападі на депутата Миргородської міськради Олега Супруненка.

Прокурор Полтавської області повідомив про підозру у вчиненні особливо тяжкого та тяжкого кримінальних правопорушень одному з депутатів Миргородської міської ради, передає прокуратура Полтавської області.

Досудове розслідування встановило, що вночі, 12 липня 2017 року зазначений громадянин разом зі спільниками, обравши місце для засідки, чекали на появу іншого депутата Миргородської міської ради, який їхав з роботи. Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники побили потерпілого не лише руками, ногами, а й металевими бітами, а потім, заволодівши його особистими речами, з місця події зникли.

Від отриманих травм чоловік невдовзі помер у лікарні.  

Наразі 3 особам повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

Октябрський районний суд Полтави двом підозрюваним вже обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Щодо депутата судовий розгляд триває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію