У Лубнах під час пиятики знайома поцупила у чоловіка телефон, бо він їй сподобався

Джерело: Кореспондент

До місцевого відділу поліції із письмовою заявою звернувся 42-річний житель Лубен. Чоловік повідомив, що у нього вкрали мобільний телефон. 

Поліцейські з’ясували, що 16 вересня чоловік випивав у колі друзів, де була присутня і 24-річна знайома чоловіка. Свою барсетку в якій знаходився мобільний телефон останній залишив без нагляду, а коли спохватився то виявив, що з барсетки зник мобільний телефон .

Потерпілий запевнив правоохоронців, що лише його знайома могла вкрасти телефон, адже тільки вона проходила повз те місце, де знаходилась барсетка, передає Лубенський відділ поліції

«В ході проведених відповідних оперативних заходів інспектори сектору реагування патрульної поліції встановили місце знаходження даної громадянки, яка до речі як стало відомо у минулому уже мала проблеми із законом, за аналогічні види правопорушень. Також у неї було вилучено і мобільний телефон потерпілого. Правоохоронцям жінка пояснила, що їй просто сподобався телефон знайомого і вона вирішила забрати його собі.
Наразі за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України та триває слідство.» - повідомив заступник начальника місцевого відділу поліції Андрій Полонський.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію