У минулому – амбар, тепер – «школа майбутнього»

У місті Зіньків на Полтавщині рік тому звичайнісінька школа отримала статус «опорної». З того часу змінилось все: кількість учнів, технологія навчання, навіть їжа стала смачнішою – запевняє адміністрація закладу.

Це Зіньків. Місто невеличке. Його площа – всього 11 квадратних кілометрів, а населення – 10 тисяч людей. Кількість мешканців незмінна впродовж століть.

Та є в провінційному містечку унікальний освітній заклад.

Людмила Сідак, директор опорного закладу

- Статус опорного закладу ми отримали в 2016 році. Кожен кабінет обладнаний інтерактивним оснащенням. Робоче місце вчителя – це ноутбук, проектор, інтерактивна дошка. Ми отримали сучасний кабінет математики. Обладнали їдальню.

Це опорна школа. Їй більше ста років. Раніше там була чоловіча гімназія. З часом її перетворили на амбар, де зберігали зерно. Тепер цей триповерховий заклад називають «школою майбутнього». Особливо пишаються новою смугою перешкод.

Сергій Ковальов, вчитель

- Перестрибують окоп, біжать через лабіринт, який Ви бачете, потім – забор. Вони (учні) залазять по драбинам на зруйнований міст, пробігають його та стрибають.

Тут 3 спортзали, стадіон, хореографічний хол, теплиці, 50 сучасних класів. Та найулюбленіше місце учнів – їдальня. 

Тетяна Васильєва, кухар

- В цьому році побільшало дітей. В тому році ми годували 420 дітей, в цьому – 520. Люблять запіканку. Це найпопулярніша страва. Ще борщик їдять, котлети робимо, відбивні.

Навчається в «школі майбутнього» 700 чоловік. 

А це вже інший заклад. Спортивний. У минулому він носив назву «Колос», тепер – «Старт».

Олександр Яременко, завідуючий ФСЗ «Старт»

- «Колос» відкрили ще у 50-х роках минулого століття. Раніше він існувал за рахунок колгоспів. А зараз фінансування перервалося.

Зараз заклад комунальний. Вже доробляють ремонт у тренувальних залах, а турніки та спортивні зони на вулиці вже експлуатують на повну. 

Таких, як Віка, тут щодня – по кілька десятків, а то й сотні. Є серед них спортсмени й призери Всеукраїнських змагань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію