Виставка семи претендентів

У Художньому салоні в Полтаві показали роботи митців, які хочуть потрапити до лав Національної Спілки художників України. До цього, кажуть, пробували себе у різних техніках і стилях та чимало напрацювали. Як мінімум – на 7 серйозних виставок.

Дмитро хоче потрапити до Національної Спілки художників України. І він – претендент на вступ до обласної організації. Митцеві 29 років, малює з 3-х, має вищу освіту і каже: така його природа. Малював усім, чим тільки можна.

Дмитро Білокінь, художник

- Мені подобається сучасне мистецтво, але не те, яке популярне, яке до мистецтва не має ніякого відношення. А таке, щоб високий мистецький рівень був. Мені подобається мій край, але я його через свою призму бачу. Моє завдання – показати власне бачення сучасної людини свого краю, своєї країни.

Також він створює культурні кодові знаки нації. А ще любить кераміку, нею ж, говорить, можна і заробляти на життя. Хоча, все одно у посуд намагається вносити мистецькі форми. Дмитро Білокінь давно мріяв вступити до Національної Спілки художників. 

Дмитро Білокінь, художник

- Зараз сучасне мистецтво каже, що все це не потрібно. Треба тільки те, що продається, те, що в тренді. Але це ж зібрання людей, які вміють малювати, ліпить. Це люди – професіонали.

А це вже роботи 27 річної Аліни.

Аліна Гончарова-Цівінська, художниця

- Починала із маленьких азів декоративно-прикладного мистецтва, далі удосконалювалася. І зараз очолюю організацію художників Лубенщини «Пектораль».

У Полтаві художниця представляє образи матері-берегині та янголів, адже вірить, що вони мають супроводжувати людину.

Аліна Гончарова-Цівінська, художниця

- Мої роботи сьогодні представлені в техніці валяння та гарячого батику. Це той напрямок, яким я зараз йду, розвиваюсь, його удосконалюю. Сама працюю в техніці писанкарства, гарячого батику, ткацтва, так як закінчила інститут на кафедрі ткацтва. Соломка і живопис.

Роботи 7 художників – у Художньому салоні. Усі вони – ймовірні члени Національної Спілки художників. Одразу троє із Лубен, один – з Ромодану та решта з Полтави. 

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації Національної Спілки художників України

- Автори проявили бажання вступити до Національної Спілки художників. Працювали активно, набрали певну кількість всеукраїнських виставок. А саме – не менше семи.

Далі за процедурою проводять таємне голосування. А до Дня художника, на початку жовтня, роботи претендентів повезуть показувати до столиці. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію