Зі зброєю в окопах: у Кобеляцькому районі готували військових територіальної оборони

Зі зброєю в окопах: у Кобеляцькому районі готували військових територіальної оборони

Протягом трьох днів з 15 вересня село Ганжівка Кобеляцького району стало місцем бойового злагодження загону територіальної оборони Кобеляцького району.

У командно-штабних військових навчаннях задіяли 256 чоловік.

За словами  голови Кобеляцької  РДА Таміли Шевченко, це хлопці, які отримали  повістки на навчання від районного військового комісаріату.

«Явка склала  98 відсотків – це досить високий показник. Ми можемо з впевненістю сказати, що наші чоловіки  готові захищати рідний район», – наголосила жінка.

На території табору облаштували навчальні зони, де інструктори спільно з військовозобов’язаними відпрацьовували навички у тактико-спеціальній, військово-медичній, вогневій, розвідувальній та інженерній підготовці. Для проведення даних навчань в якості інструкторів були запрошенні представники громадських об’єднань «Каскад» з Кременчука і «Єдність та братерство» з Полтави, передає Полтавська ОДА.

«В загоні територіальної оборони наразі перебувають чоловіки, більшість з яких не мають військової підготовки, тому основна мета навчань – дати хлопцям  максимум інформації, необхідної на випадок введення в країні військового стану», – зауважив військовий комісар Кобеляцького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко.

Проінспектувати проходження командно-штабних військових навчань  до місця бойового злагодження  загону територіальної оборони прибули заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь та начальник Полтавського обласного військового комісаріату Дмитро Губський.  У свою чергу, Микола Білокінь відмітив високий рівень проведених підготовчих робіт та організації  військових навчаннях.

Стрічка новин