В обласній адміністрації вручили сертифікати про участь у конкурсі «Горизонти Полтавщини»

Мета останнього – виявлення перспективних інвестиційних проектів для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам.

Микола Торяник із Гадяча знімає короткометражки. Та може більше – наразі мріє про повнометражний фільм з робочою назвою «Душа українського народу». Запевняє: має глибоке бачення майбутнього фільму, залишилось зацікавити інвесторів. А навчали цьому учасників під час реалізації проекту «Горизонти Полтавщини».

Микола Торяник, учасник проекту «Горизонти Полтавщини» (м.Гадяч)

- Ці знання, які нам сьогодні дали, це для мене абсолютно нові, дуже корисні, і завдяки цьому тренінгу з'явилася впевненість, що проекти, мій проект, буде підтриманий.

Конкурс «Горизонти Полтавщини» проводиться в рамках програми підтримки міжнародного іміджу та залучення інвестицій в Полтавську область. Проводиться він в три етапи. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- На першому етапі було подано 42 заявки претендентами для участі. В результаті цього відібрано 25 учасників для проходження другого етапу. В рамках другого етапу проведено навчання, якраз – триденний тренінг-семінар, який проводився 9, 11 і якраз саме сьогодні, 15 вересня.

Після цього тренінгу всі його учасники повинні подати на розгляд вже експертної комісії до 19 вересня свої бізнес-проекти. Після цього в тижневий термін комісія проведе їх оцінювання і визначить найкращих – трійку переможців. Останні візьмуть участь в Міжнародному економічному форумі, який відбудеться 17 жовтня, аби в подальшому реалізувати свій проект, можливо – за рахунок коштів бізнесменів та інвесторів, які візьмуть участь у форумі.

Сергій Гаркуша, проректор з наукової роботи ПУЕТ

- Я сподіваюсь, що ці проекти будуть достатньо високо оцінені, тому що учасників цих проектів готували висококваліфіковані фахівці, які працюють у цій галузі достатньо вже довгий час, і тому вони знайдуть своїх інвесторів і будуть реалізовані в життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію