«Бумбокс» з «Голим Королем» – у Полтаві

Альбом був готовий ще рік тому, презентують його тільки зараз. Тур розпочався 7 вересня з Чернівців, Полтава стала четвертим містом, куди завітали музиканти. Міні-альбом умістив в себе 6 треків. Послухати їх можна у рамках туру в підтримку платівки, який триватиме до 18 листопада. Останній концерт відбудеться в Києві.

- Хай заздрять майбутні стадіони: Львів чи Одеса, де всі квитки продані. А ми сьогодні вріжемо по повній програмі.

«Голий Король» у Полтаві. 21 місто України: від Чернівців до Миколаєва, від Києва до Ужгорода. Полтава стала четвертим містом, де «Бумбокс» презентували свій сьомий альбом.

«Голий Король» – це міні-альбом. До нього увійшло 6 пісень, серед яких – вже раніше відомі «Сталеві квіти», «Колишня», а ще – акустична версія «Люди». Всі пісні написані вокалістом «Бумбоксу». Альбом, до речі, був готовий ще рік тому. 

Андрій Хливнюк, вокаліст «Бумбоксу»

- Вже восени, приблизно в цей час, але в минулому році я мав вже записану платівку «Голий Король», і вона чекала свого виходу якийсь час. Просто правильний друг, різні домовленості, договори, кліпи і таке далі. Якщо Ви збираєтесь займатися музикою, будьте готові терпіти.

Альтернатива є. Альбом вийде в електронному вигляді, на CD, вінілі та на касетах.

Андрій Хливнюк, вокаліст «Бумбоксу»

- «Бумбокс» – це касетний програвач перш за все. Ми не можемо виходити на касетах. Нехай це будуть подарунки друзям, або дітям покажете, що колись слухали музику на цьому, на касетах.

«Голий Король» – це не про політику. «Голий Король» – це не для народу. Це перша пісня-діалог від «Бумбоксу». «Діалог з країною та з самим собою», – каже лідер гурту.

Андрій Хливнюк, лідер «Бумбоксу»

- Немає суперменів, якихось «надлюдей». Ніхто не прийде і не зробе твою роботу за тебе. Ніхто не візьме відповідальність за твої помилки.

Тема суперменства та помилок в Полтаві не всім припала до смаку. Лише третина залу, де виступав «Бумбокс», була заповнена. Та попереду ще – 19 регіонів України, концерти в Польщі, Португалії, Іспанії, США та Канаді.

Стрічка новин