Рекордні 126 мільйонів на ремонт

Управління житлово-комунального господарства цю суму може отримати, аби до кінця року привести до ладу будинки та території поблизу них. Для порівняння, на початку року комунальникам виділили на це 70 мільйонів. Однак, чи отримають гроші – стане відомо вже у п'ятницю, якщо депутати міської ради за це проголосують. Перед сесією, у четвер, відбулося засідання бюджетної комісії, де з 40 питань найдовше обговорювали саме розподіл коштів у місті до кінця року.

Куди розподілити гроші до кінця року – питання розглядають на засіданні бюджетної комісії. Вже у п'ятницю на сесії мають внести зміни до показників міського бюджету.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Збільшити доходи загального фонду міського бюджету на 356,6 мільйонів гривень. У тому числі, за рахунок власних надходжень – на 168 мільйонів гривень, субвенції з державного та іншого бюджетів – на 186,6 мільйона гривень.

На порядку денному засідання – 40 питань, однак перше – проект використання фінансів – обговорюють найдовше. 

Григорій Сахно, голова постійної комісії з питань економічної політики Полтавського МВК

- Всі кошти пішли на соціалку: дороги, під'їзди, дахи, ліфти, обладнання для лікарень, ремонт шкіл і тому подібне. Тому я вважаю, що це – головне питання.

Зокрема, у лікарняних закладах ремонтуватимуть приміщення і закуплятимуть обладнання. Додаткові гроші виділять на утримання спортивних шкіл та ремонти у них. Понад 18 мільйонів отримає медицина. Управлінню житлово-комунального господарства мають надати удвічі більше коштів. А це сума, якої не пам'ятають в історії роботи міської ради у Полтаві. Крім того, запевняють депутати команди Андрія Матковського, будуть ще й контролювати якість освоєння грошей. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Ми збільшуємо фінансування управління житлово-комунального господарства, ми пропонуємо виділити їм 126 мільйонів гривень при тому що майже 70 було виділено на початку року. То чи готові ви до таких коштів? Дуже багато від полтавців іде критики, показують навіть фотографії в соцмережах на якість того, як кладуть. Щоб жоден акт не був підписаний, розрахунки не були проведені, доки ми не приймемо якість цих робіт.

Таким чином, кажуть у міській раді, активні ремонти дахів, будинків і прибудинкових територій продовжуватимуться і далі. Але найважливіше – соціальне спрямування коштів бюджету. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Збільшено харчування дітей у школах і дитячих садках – майже 5 мільйонів гривень додали. На оздоровлення дітей виділили кошти. Продовжується програма по заміні вікон, сучасне обладнання, комп'ютери будуть закуплятись у наші школи. Гроші виділені на закупівлю ліків – інсуліну та інших спеціальних для наших хворих. «Електротранс» отримало гроші, і можу сказати з упевненістю, що пенсіонерів безкоштовно возитимуть. Багато чуток ходить, що держава відмовилася. За рахунок місцевого бюджету ми це питання вирішуємо.

Одноголосно комісія підтримала виділення 200 тисяч міському військкомату для ремонту приміщення. Остаточне рішення приймуть депутати на сесії вже у п'ятницю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію