«Сусідська варта»: у Кременчуці жителі п’яти ОСББ надсилатимуть меседжі правоохоронцям

Джерело: kremen.gov.ua

У Кременчуці в середині жовтня стартує пілотний проект «Сусідська варта». Кременчук стане 4 містом в Україні, в якому працівники поліції спільно з органами місцевого самоврядування, депутатами міської, жителями ОСББ  спробують працювати у рамках пілотного проекту.

У рамках проекту планують охопити 5 ОСББ у різних мікрорайонах міста, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міськради.

Суть проекту полягає у встановленні тісного контакту між поліцейськими та жителями будинків з метою запобігання виникнення злочинів на території ОСББ, дотримання на них норм правопорядку.

Контакт задля оперативного вирішення проблем здійснюватиметься за допомогою різних видів меседжерів. Перед стартом пілотного проекту із жителям визначених ОСББ буде проведена роз’яснювально-інформаційна робота щодо принципів і механізмів дії проекту.

Керівник управління патрульної політики в Кременчуці В’ячеслав Деркач зазначив, що сьогодні, коли у країні погіршилася криміногенна ситуація, потрібно працювати у напрямку попередження злочинів, створення спільного безпечного простору, встановлення взаємної довіри між працівниками поліції та громадянами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію