30 вересня у Полтаві відбудуться змагання з силового екстриму «Богатир Полтавщини»

Участь у святі спорту візьмуть силачі з усієї України. Дехто з них виборов право участі у попередніх турах, декого запросили організатори. Подробиці проведення змагання останні сьогодні озвучили на прес-конференції.

Полтава має значний досвід у справі організації та проведення силових турнірів. Останніми роками і в обласному центрі, і в районах стали популярними змагання, в яких головні критерії – сила, вага і витримка. Організатори фінальної гри змагання «Богатир Полтавщини», яка пройде 30 вересня на Театральній площі, намагатимуться здивувати присутніх різноманіттям залученого силового спорядження.

Денис Дубровський, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу

- Навантаження на атлетів і вага знаряддя будуть десь на рівні чемпіонатів Європи. Наприклад, перенесення колодязя на відстань 20 метрів буде 380 кг. Будуть перекидати велику кулю бетонну 140-кілограмову і таке інше, і таке інше.

Учасників відбирали за результатами трьох турнірів. Перший в липні пройшов у Лубнах. Там відібрали трьох силачів для участі в «Богатирі Полтавщини». Ще трьох – на чемпіонаті в місті Гадячі, який відбувся на День незалежності. Серед цієї трійки – один з полтавських поліцейських. Ще один тур, так званий міжнародний, проходив під час Сорочинського ярмарку. Тамтешні переможці – теж учасники свята спорту. Організатори говорять: запросили і гостей, а деякі імена тримають в таємниці. 

Участь у змаганнях візьмуть спортсмени з усієї України. Наразі зареєструвалося 19 учасників. 

Нагадаємо, у Полтавській області вже не вперше проводять масштабні першості з силового спорту. Наприклад, минулого року на Театральній площі спортсмени з різних областей України встановили Національний рекорд – перенесли залізобетонну карту країни вагою понад 3 тонни на відстань 25 метрів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію