8 мільйонів гривень – на ремонт харчоблоків

Влітку приміщення закладів освіти, де для дітей готують обіди, зазнали оновлення. За кошти міського бюджету у сімох дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах провели ремонтні роботи та закупили сучасне обладнання.

Світле просторе приміщення шкільної їдальні. Щодня тут харчуються сотні учнів. А 1 вересня малеча прийшла до оновленого приміщення.

Надія Хоменко, завідуюча виробництвом ЗНЗ №8

- Замінили їдальню і харчоблок. Замінили плитку, поклали на підлозі плитку, зробили стіни, зробили вентиляцію.

Капітальний ремонт харчоблоку 8-ої школи обійшовся міському бюджету в один мільйон гривень. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Якщо ми зараз замінили повністю харчоблок, повністю все обладнання, то мінімум 10-20 років це буде слугувати на харчування наших дітей. Сьогодні від харчування нашого підростаючого покоління залежить майбутнє нашої держави. Здорова нація – це успішна нація. Тому вкладаємо все в дітей.

Харчування на одну дитину нині в полтавських школах складає 10 гривень. Сьогодні на столах в учнів – картопля з котлетою та морквою.

- Діти, а скажіть мені, будь ласка, вам смачно?

- Так!

- Все поїсте?

- Так!

- А приємно в такому чистому залі сидіти?

- Так!

В оновленому приміщенні відтепер готують обіди і для малечі з ДНЗ №83. Цього дня тут перерізають символічну червону стрічку та проводять для міського голови екскурсію відремонтованим харчоблоком.

«Закуплено трисекційну жарову шафу промислову. Плити в нас були. Ми відремонтували конфорки»

Цей дитячий садочок побудували ще у 70-х роках. Відтоді проводили косметичні ремонти, проте, капітально жодного разу не лагодили. В літній період цю несправедливість міська влада виправила. 

Любов Катеринник-Соколова, завідуюча ДНЗ №83

- Комфортні умови праці служать тому, що людям буде приємно працювати і готувати смачні страви для наших дітей.

Не лише харчоблок, а й інші приміщення садочку отримали обновки. Їм не натішаться батьки.

Наталія Алєксєєва, голова батьківського комітету ДНЗ №83

- На сьогоднішній день в нашому садочку повністю замінені вікна. Це дуже радісно, адже це не тільки додало тепла у садочку, але й затишку, краси. У нас сьогодні вже повністю завершено заміну огорожі садочка. Це дуже важливо для батьків. І в нас не тільки гарний будинок, в якому ми всі разом живемо, але й дуже гарне подвір'я.

Загалом у 2017 році на виконання капітальних ремонтів, будівництво, реконструкцію та благоустрій у 110 закладах освіти з міського бюджету виділили більше 106 млн гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію