У першу чергу – дахи

Саме такі пріоритети на цей рік визначила міська влада і виділила на капітальний ремонт покрівель 33 млн. грн. Переконатися в тому, що такі немалі кошти освоюються ефективно, вирішив депутат міської ради Андрій Матковський.

Будинку по вулиці 23 Вересня, 9 – 49 років. Тут живуть переважно ті, хто півстоліття тому вселився в ці квартири.

Валентина Ляш, мешкає у будинку по вул.23 Вересня, 9

- В нас тут живуть одні ветерани, вони вселились, коли будинок побудувався, до сих пір живуть. Всі – пенсіонери. Вони не можуть самі вже щось потягнути.

Тут проблеми з усім – мережами, під'їздом, але найбільша біда – із дахом. У будинку – 5 поверхів, тому, зважаючи на поважний вік будинку, від зношеності покриття діставалося всім. 

Та цього року Полтавська міська влада у пріоритет своєї роботи і витрат на житловий фонд поставила саме дахи, і саме на них виділила рекордних 33 мільйона гривень. Проблему, говорить депутат міської ради Андрій Матковський, підказали самі люди. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Мені дуже приємно, коли ми приходимо от на такі будинки, що завжди є так званий старший будинку, активіст, людина, яка за це відповідає, яка боліє за ці справи, яка дивиться, як робиться, куди робиться, тому що якщо ми виділили кошти, ми маємо бути впевнені, що ще 30-40 років ці дахи будуть стояти, тому що на це виділяються такі великі кошти.

У процесі перекриття – і будинок по вулиці Івана Мазепи, 47/11. Більшість його мешканців живуть в ньому теж з часу введення споруди в експлуатацію, і ремонту, кажуть, не пригадують.

Олексій Лосинський, мешкає у будинку по вул.Івана Мазепи, 47/11

- Живу я в цьому будинку з 77-го року, і був зведений будинок у 77-му році, його заселили ми. З 77-го року у нас ніяких ремонтів не було. Ні всередині, загалом, більше 30 років, рахуйте, взагалі ніяких ремонтів не було.

Ця багатоповерхівка теж заявила про себе через звернення до депутатів. Полтавці кажуть: хотіли б і ремонту під'їзду, але дах був більш нагальним.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Дуже гарно видно, якщо подивиться, як за 2 роки змінюється Полтава, змінюються дахи. Видно, скільки зроблено. Але ще краще видно, скільки треба зробити. І тому от, буде сесія, я буду пропонувати депутатам міської ради, більшості депутатів міської ради, ще виділяти додаткові кошти на ремонт дахів.

Позиція більшості депутатів міської ради, говорить Андрій Матковський, така, що влада не має права говорити про створення ОСББ до тих пір, поки крок за кроком не будуть капітально відремонтовані всі полтавські будинки. 

Наступний крок міської влади – ремонт під'їздів, прибудинкових територій, заміна вікон, водопровідної та теплової мереж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію