У Полтаві рідним загиблого військового повернули його речі

Капсулу з листом від його дружини, жетон, ключі і шеврони. Незвичайна подія відбулася в приміщенні Полтавського районного військового комісаріату. Передачу речей організували представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

Михайло Шабля загинув на території колишніх позицій у районі Світлодарська 16 березня 2015 року. До цього 28-річний юнак рік знаходився на війні.

Його мати Орися Шабля говорить: за більш ніж два роки так і не повірила, що її сина вже нема. Їй сьогодні віддають речі Михайла: капсулу з листом дружини та жетон знайшли з різницею в місяць, шеврони дали побратими...

Орися Шабля, мати Михайла Шаблі

- Я вам дуже вдячна... Щоб ніхто не забував про загибших. Може, він живий... (плаче)

Організував передачу речей воїна відділ пошукової роботи управління цивільного співробітництва Збройних Сил України та проект «Евакуація-200». Їх групи проводять пошукову діяльність в районі АТО: шукають зниклих безвісті, загиблих.

Владислав Кравченко, заст.нач.відділу пошукової роботи управління цивільного співробітництва ЗСУ

- Не знаю, як краще сказати, душа загиблого воїна повернулася і дала за себе знати.

Дружина Михайла прийти не змогла: захворіла донька Злата, яка цього року пішла в перший клас. Лист коханої, який військовий беріг у герметичному металевому футлярі, передають матері. 

Орися Шабля, мати Михайла Шаблі

- І вообще, війну треба вже закінчувати. Скільки можна... Скільки вже можна... (плаче)

Стрічка новин