Біля водойм Кременчука побільшає рятувальних постів

Біля водойм Кременчука побільшає рятувальних постів

Таке завдання поставив перед управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міський голова Кременчука Віталій Малецький. 

За словами в.о.начальника управління НС та ЦЗН Анатолія Мартиненка цього року під час купального сезону у Кременчуці на воді  загинуло 7 осіб, з них троє дітей віком 8,9 та 17 років. Разом із цим рятувальникам КУ «Рятувально-водолазна станція» за цей період вдалося врятувати 7 осіб ( минулого року 4).

Анатолій Мартиненко зазначає, що у Кременчуці налічується 17 місць  відпочинку людей біля водних об’єктів, більшість із них – стихійні.

У період купального сезону у Кременчуці працювали 5 рятувальних постів. Чергування рятувальників було організоване, як на сертифікованих пляжах, так і у місцях найбільш масового відпочинку людей – на намитій косі в районі парку культури та відпочинку «Придніпровський», на річці Сухий Кагамлик ( в районі зупинки «Керченська»), а також  на правобережжі міста – в районі Демурівки, передає офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради. 

Віталій Малецький зазначив, що до початку майбутнього купального сезону необхідно вжити додаткових заходів щодо попередження загибелі людей на воді, встановити таблички про заборону купання у всіх непризначених для цього місцях, проводити широку роз’яснювальну  роботу серед відпочиваючих в тому числі і про небезпеку купання у нетверезому стані.

Він також дав доручення до наступного купального періоду встановити  ще один рятувальний пост на річці  Сухий Кагамлик  в районі спортивного комплексу «Спортлайф».

Стрічка новин